ISSN 1337-8481

nedeľa, 23. júna, 2024

Čo nové v seredskej hádzanej

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

HK Slávia Sereď |  V prvom rade pozdravujeme svojich priaznivcov, hráčky a želáme im pevné zdravie.

Pandémia, ktorá postupne zasiahla všetky krajiny sveta, ovplyvnila aj športové súťaže na Slovensku. Nevyhli sa tomu ani hádzanárky Slávie Sereď. Všetky súťaže riadené SZH a krajskými zväzmi boli pozastavené a zrušené. V plnej miere to akceptujeme, nakoľko zdravie každého človeka je prvoradé a športového výkony a výsledky tie môžu prísť aj v budúcnosti.

V krátkosti zhrnieme minulú sezónu.

Ženy hrajúce v 1. lige boli pred prerušením na peknom 6. mieste, ale čo nás viac tešilo, bola ich dynamická hra, pod ktorou sa podpísala ich hrajúca trénerka Katarína Dubajová.

Dorastenky v regionálnej lige podávali výkony ako na hojdačke a patrilo im priebežné 5. miesto. Po jeseni nastala zmena trénera, keď J. Vavrinca vymenila V. Mészárosová. Káder družstva sa rozšíril a zlepšila sa dochádzka hráčok na tréningy.

Staršie žiačky, pred prerušením súťaží Trnavského kraja, viedli svoju súťaž, keď stratili len bod po remíze s Dunajskou Stredou.

Mladšie žiačky sa postupne zlepšovali od zápasu k zápasu, predvádzali rýchlu a nápaditú hru. Postupne sa prebojovali v rámci súťaže Trnavského kraja na 2. miesto. Tešiť ich môže to, že vďaka svojmu prístupu k tréningom, sa každá z nich rapídne zlepšila.

Naše najmenšie Slávistky – prípravky, odohrali veľmi zaujímavé majstrovské a turnajové zápasy a viedli svoju súťaž. Aj tu sa prejavila trénovanosť, ich prístup a prístup rodičov.

Momentálne dievčatá trénujú individuálne, tréneri im preposielajú tréningové plány a pevne veríme, že po skončení pandémie sa všetci zdraví stretneme a budeme pokračovať v tom, čo nás baví a čím robíme radosť fanúšikom. Čaká nás zaujímavé leto, počas ktorého sa musíme opäť dobre pripraviť, aby sme sa bavili hrou.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img