ISSN 1337-8481

pondelok, 24. júna, 2024

„Neberte ľuďom Pána Boha! Budeme ho potrebovať.“ – Alojz Hlina

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Je to taký zvláštny paradox.
Pre „kresťanskú elitu“ som nehodný kresťan. Niekto, kto by im nemohol umyť ani nohy. Možno preto, že som nekandidoval spolu s fašistami a vyznávačmi skupinového sexu ne jednej kandidátke. Alebo preto, ako v inom prípade, že som ako „autentická kresťanská elita“ nevyvreskoval apokalyptické hlúposti po dedinských rozhlasoch, neriešil som, kto má čo robiť v spálni a zároveň som nekandidoval na tej istej kandidátke s niekým, pre koho sú katolícki biskupi ľudia bez srdca a krvi. Možno preto som nehodný. OK, čo už…
Ale aj ako nehodný kresťan sa pýtam, keď už sa to nepýta „elita“, môžem sa ísť aspoň na Veľkonočnú nedeľu pred kostol pomodliť?
Čo mám vojakovi so samopalom povedať, keď pôjdem ku Kapucínskemu kostolu?
Že idem do roboty? V nedeľu?
Že idem nakúpiť? V nedeľu?
Či mám povedať, že idem do prírody?
Mám klamať?
Na Veľkonočnú nedeľu?
Rešpektujem, že nie sú sv. omše.
Nerád, ale ako demokrat rešpektujem, že niekto si niečo potrebuje dokázať a vláda to väčšinovo schválila.
Ale pýtam sa, to sa nemôžem ísť ani pred kostol krátko v tichosti pomodliť?
Pýtal sa na to niekto? A aká je odpoveď?
Pýtam sa Vlády Slovenskej republiky, môžem sa ísť aspoň pomodliť pred kostol?
Neberte ľuďom Pána Boha!
Budeme ho potrebovať.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Môžeš sa modliť aj doma.Ked máš Pána Boha v srdci,nikto ti ho predsa nemôže vziať.A neboj,keď ťa nikto neuvidí,Pán Boh áno.

  2. Dnes je to jeden Alojz a zajtra tam bude 500 babiek demokratiek. Alebo si myslíš Alojz, že budeš väčší kresťan? 🤔 Kde je teda ten Boh keď toto nechal dopustiť, resp. prečo to poslal na všetkých (najmä deti keď ich má tak rád) a nielen na hriešnikov 🤔

  3. Lojzo sa zbláznil. A vôbec nepochopil dnešnú situáciu, že nie sme všetci až takí disciplinovaní a je treba dodržiavanie zamedzenia pohybu kontrolovať. A chrániť hlavne starších ľudí, ktorí v kostoloch prevažujú. Tí sa pomodlia a aj modlia doma. Lojzo prehral a zbláznil sa.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img