ISSN 1337-8481

piatok, 14. júna, 2024

Ak sa zo zahraničia vraciate s domácim zvieraťom, do štátnej karantény si ho vziať nemôžete

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Prezídium PZ SR |MM| Žiadne z karanténnych zariadení štátu nie je určené pre zvieratá. V súčasnej situácii robí štát všetko pre to, aby zabezpečil čo možno najvhodnejšie podmienky pre svojich občanov. Slovenská republika umožňuje občanom stráviť čas karantény v štátnych zariadeniach, aby nevystavili riziku svojich rodinných príslušníkov a aby sa zabránilo nekontrolovanému a nekontrolovateľnému šíreniu nákazy.

Životy a zdravie ľudí stoja na prvom mieste.

Dôrazne upozorňujeme a vyzývame ľudí, ktorí majú v úmysle vrátiť sa na územie s Slovenska a sú majiteľmi domáceho zvieraťa, aby pred vycestovaním zabezpečili pre svojho domáceho miláčika miesto, kde počká, kým majiteľ  absolvuje karanténu.

V prípade, že ľudia vracajúci sa zo zahraničia a nemajú zviera kam umiestniť a nechcú sa ho vzdať, je vhodné vzhľadom na situáciu vycestovanie prehodnotiť. Návrat na Slovensko nie je povinnosťou a prioritou štátu je chrániť ľudské zdravie a životy.

Ďakujeme, že nám pomáhate chrániť Vás.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Prioritou je ochrana zdravia a života ľudí. Netreba sa zamýšľať nad tým ako taký pes ohrozuje ľudské životy. Vláda nebude hádam rozmýšľať nad domácimi zvieratami. Myslite si čo chcete. Komu sa nepáči má možnosť zostať v zahraničí. A bude s domácim miláčikom.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img