ISSN 1337-8481

piatok, 14. júna, 2024

PRÁVE TERAZ: Vážna dopravná nehoda na nadjazde R1 ponad Váh

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Sereď / K hrozivo vyzerajúcej dopravnej nehode asi pred pol hodinou došlo na nadjazde ponad rieku Váh na rýchlostnej komunikácii R1, v smere od Serede do Nitry.

Pravý jazdný pruh blokujú dva havarované kamióny, z ktorých jeden má kabínu v úplne zdemolovanom stave. Časť kamióna je zosunutá mimo vozovku a náklad ako aj obsah kabíny je roztrúsený po násype, kde začína most ponad rieku Váh.

Treba pripomenúť, že v súčasnosti je práve toto diaľničné premostenie rieky Váh jediné plynulé  na R1, od Piešťan až po Šaľu, po ktorom je prejazd nákladných áut nad 3,5 t dovolený, nakoľko cez mosty ponad Váh v Hlohovci a železnicu v Seredi  je z dôvodu ich havarijného stavu premávka nákladných áut zakázaná.

Na mieste dopravnej nehody v týchto chvíľach zasahujú záchranárske zložky, jednotka HaZZ zo Serede a polícia dopravu presmerovala do rýchlostného jazdného pruhu. Kolóny áut v smere jazdy Trnava-Nitra sa chvíľami tvoria až od Dolnej Stredy.

Vyzývame vodičov, aby jazdili opatrne a hlavne v tomto úseku venovali zvýšenú pozornosť práci záchranárov pohybujúcich sa po komunikácii R1.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Odkedy je v seredi zakazany prejazd aut nad 3.5t cez most ponad rieku Vah? Pokial viem tak je to len ponad most cez vlakovu streku.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img