ISSN 1337-8481

pondelok, 24. júna, 2024

Pani Katarína hľadá ochotného človeka, ktorý jej nakúpi

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Dnes sme do redakčnej pošty dostali správu od pani Kataríny, ktorá hľadá človeka, ktorý by jej by jej bol ochotný nakúpiť a priviezť nákup. Jej prosbu zverejňujeme v plnom znení:

Pekný večer no ja už neviem kde to napísať.. Som z Vinohradov nad Vahom mam doma jedneho chalana na voziku so sklerozou multiplex a mama je polovicny invalid potrebovali by sme bezpecne nakupit tak som hladala na to online sluzby dovoz a podobne.. nasla som tesco ktore ale je take zahltene ze si radsej zjem ruku a asi to bude aj skorej ako mi donesu z tesca nakup…Nenajde sa tu niekto ochotny a mily co by mi za meaky poplatok samozrejme vedel zrobit napriklad v kaufe nakup a priviest mi ho? samozrejme s ruskom a podobne? ak nahodou prosim spravu..dikes

Kontakt: Katarina Madarova, Vinohrady nad Vahom 371, 0911664604 dakujem

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. No obecnej tabuli je oznam ak viete o občanovi z našej obce, že potrebuje bavlnené rúško, nakúpiť potraviny, či priniesť lieky, dajte prosím vedieť na obecný úrad.

  2. Samozrejme je to obecny urad Vinohrady nad Vahom…tel.: 031/789 9242, 789 9253

    Mobil: 0901 799253, 0903 406030

  3. mmch. dnes uz hafo spolocnosti ponuka donasku nakupu domov, napr. nakup.sk, nie je to ziaden prepych, ale zakladne veci dovezu. A myslim, ze aj Sered a okolie sa prida nejaky obchodnik, taxikar,alebo niekto…

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img