ISSN 1337-8481

piatok, 14. júna, 2024

Sereď potleskom vyjadrila vďačnosť

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Seredčania sa uz po druhýkrát pridali k výzve a potleskom poďakovali zdravotníkom, hasičom, policajtom a ďalším profesiám, ktorí v prvej línii bojuhú proti koronavírusu.

Prvýkrát sa táto iniciatíva konala 20. marca a potlesk bolo počuť naprieč celým Slovenskom. O týždeň neskôr Seredčania opäť otvorili okná, vyšli na balkóny a veľký potlesk venovali tým, ktorí sa o nás v týchto ťažkých časoch starajú a svoju prácu berú ako poslanie. Sú stále odhodlaní poraziť vírus, ktorí nás všetkých ovplyvnil.

Jedným zo sídlisk, ktoré sa k výzve pripojilo boli aj ulice Novomestská, Mlynárska a Školská. A práve tu má svoje stanovište Rýchla zdravotná služba. Záchranári ako odpoveď na potlesk, zablikali sanitkou ako poďakovanie obyvateľom za ich symbolickú podporu. Práve tento dojímavý moment dodal všetkým nádej, že spoločnými silami to zvládneme !

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img