ISSN 1337-8481

utorok, 18. júna, 2024

RegioJet zaisťuje odvoz českých občanov zo Slovenska do ČR

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

RegioJet |MM|  Spoločne s MZV ČR organizujeme medzinárodnú príležitostnú dopravu na pomoc českým občanom, ktorí uviazli v zahraničí, a ktorí sa v dosledku opatrení proti šíreniu COVID-19 a rušeniu autobusových spojov, nemožu prepraviť späť do ČR. Jedná sa o službu, ktorú nehradí MZV ČR, ale ktorú si každý cestujúci hradí individuálne sám.

Podmienky:

 1. vždy jednosmerné spoje
 2. iba pre občanov Českej republiky alebo osoby s preukázateľným trvalým pobytom na území ČR
 3. je možné prepraviť iba jednu batožinu v batožinovom priestore, veľkosť max 75 x 55 x 30cm
 1. cestujúci sa musí preukázať platným cestovným dokladom, ak sa nejedná o občana ČR tak naviac aj dokladom o trvalom pobyte na území ČR
 2. preprava nebude umožnená osobám, ktoré budú vykazovať príznaky ochorenia
 3. každý cestujúci musí mať pri odbavení i počas celej doby jazdy zakryté ústa a nos vlastnou rúškou, respirátorom alebo šatkou či šálom.

Spojenie z Košíc, AS

Detaily spoja

 • jednosmerný spoj na trase Košice – Prešov – Žilina – Trenčín – Brno
 • z Brna je možné využiť vlakové spojenie RegioJet o 17:09 do Prahy
 • termín: 30.3.2020
 • odchod  6:45 zo zastávky Košice, AS

preklik: https://shop.regiojet.sk/?&departureDate=2020-03-25&fromLocationId=10204035&toLocationId=10202002&fromLocationType=STATION&toLocationType=CITY&tariffs=REGULAR

Spojenie z Bratislavy, AS Mlynské Nivy

 • jednosmerný spoj na trase Bratislava – Brno
 • z Brna je možné využiť vlakové spojenie RegioJet o 17:09 do Prahy
 • termín: 30.3.2020
 • odchod  13:00 zo zastávky Bratislava, AS Mlynské Nivy

https://shop.regiojet.sk/?departureDate=2020-03-28&fromLocationId=10204001&fromLocationType=STATION&tariffs=REGULAR&toLocationId=10202002&toLocationType=CITY

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img