ISSN 1337-8481

utorok, 18. júna, 2024

Náraz do stromu neprežil 42 ročný vodič

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|  Pre koronavírus a prijaté opatrenia sú naše cesty oveľa prázdnejšie, ako v predošlých dňoch.

Napriek tomu galantskí dopravní policajti dokumentovali tragickú dopravnú nehodu.

Stala sa včera asi o 15.40 h na rovnom úseku cesty v katastri obce Veľký Grob. 42 ročný vodič viedol auto Škoda  Fabia v smere od obce Veľký Grob na Pusté Úľany. Z nezistených príčin prešiel do protismeru, následne mimo cestu a tu narazil do stromu. Vodič z Pustých Úľan  utrpel zranenia, ktorým na mieste podľahol.

V týchto dňoch nám nehrozia zápchy, na cestách máme pokoj. Netreba však strácať koncentráciu. Sústreďme sa na šoférovanie a venujme pozornosť situácii a okolnostiam na ceste. O našich životoch (a nielen za volantom)  môžu niekedy rozhodovať sekundy.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Strom je vinný.. Isto. Alebo cestári? Určite kamión, polícia.. Či snehová kalamita??
    „obcan“ zobuď sa..! Denenti, čo lietajú jak zmyslov zbavený nás všetkých ohrozujú s zbytočne rizkujú svoj aj iný život. Strom tam rastie desaťročia.., kktkovia za volantom sa vyrojili pred nedávnom!

  2. Obcanko, ty si ale hlúpučký. Nabudúce ak vodič vyletí z cesty a trafí na chodníku matku s dieťaťom, nezabudni ponadávať matke, prečo sa tam s deckom motá.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img