ISSN 1337-8481

štvrtok, 13. júna, 2024

Rekonštrukcia chodníka v mestskom parku

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img
Mesto Sereď ukončilo v uplynulých dňoch rekonštrukciu chodníka v mestskom parku. Ide o úsek od historickej vrátnice po oblúk v kaštieli. Realizátorom prác bola firma Današ s.r.o. Sereď.

Pôvodný povrch bol odstránený a nahradený novým a to asfaltovým.  Takýto povrch chodníkov je v našom meste často kritizovaný, no samospráva v tomto prípade nemala na výber. Pamiatkový úrad, ktorý má pri každom úkone v seredskom parku rozhodujúce slovo, povolil iba asfaltový povrch chodníka.

Pôvodný chodník bol popraskaný s množstvom výtlkov a pri prechádzaní v určitých prípadoch hrozilo aj riziko úrazu.  Nový chodník priniesol návštevníkom parku komfort a pohodlné prechádzky.

V mestskom parku sú v pláne aj ďalšie rekonštrukčné práce, no vzhľadom k mimoriadnej situácii na Slovensku je o nich predčasné hovoriť.  O všetkom Vás ale budeme informovať.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img