ISSN 1337-8481

nedeľa, 23. júna, 2024

Najprv nechával corone úplne voľný priebeh, že veď kto umrie, ten umrie a ostatní občania si vytvoria imunitu. Teraz chce tvrdé opatrenia.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Britský premiér a tvorca brexitu Boris Johnson znova potvrdil, že je obyčajný neschopný mantinelista. Najprv nechával corone úplne voľný priebeh, že veď kto umrie, ten umrie a ostatní občania si vytvoria imunitu. Žiadne opatrenia netreba.
Keď však v Británii začali ľudia umierať vo veľkom, vyplašil sa a vydal 330-stranový vládny zákon, plný streštených obmedzení, ktorý si chce dať dneska (!) bez rozpravy (!) schváliť v parlamente.
Zákon obsahuje napríklad ustanovenia, že ľudia, podozriví z infekcie, môžu byť zadržaní políciou a násilne izolovaní až na mesiac. Pozitívne testovaných bude možné uväzniť, môžu byť uväznené osoby s mentálnym postihnutím. Lekári môžu vydávať úmrtné listy bez toho, aby videli zosnulých, atď.
A čo je podstatné, zákon, obsahujúci drakonické násilné opatrenia, má byť platný až dva roky s možnosťou predĺžiť obdobie o ďalších šesť mesiacov.
Svet je plný psychopatov vo vedúcich funkciách, priatelia. Majme sa na pozore.

Fotka Mikuláša Sliackeho.
Zdroj: FB

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Vďaka pán Sliacky za objektivitu. Hoci je celý obsah o britskom premierovi v závere – posledné dve vety ste neopomenul spomenúť domácu scénu. Vďaka.

  2. Toto je ukážka európskej politickej špičky. Primitívny psychopati schopní rozvrátiť vlastné krajiny, ohroziť na živote vlastných občanov. V ničom sa nelíšia od lídrov EÚ. Banda neschopných truľov.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img