ISSN 1337-8481

nedeľa, 23. júna, 2024

Jaguar Land Rover Slovensko prerušuje výrobu

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Vážení zamestnanci, verejnosť.

V tento moment môžeme oficiálne potvrdiť prerušenie výroby v Jaguar Land Rover Slovensko, v termíne: od 21.03.2020 do –podľa stavu situácie.

Chceli by sme sa poďakovať vedeniu závodu, že napriek situácií ktorej JLR čelí, prevážila zodpovednosť za životy našich zamestnancov a ich rodín.

O bližších podmienkach bude JLR informovať prostredníctvom interných kanálov.

V tejto zhoršujúcej sa situácii  – ako iniciátori, aj naďalej očakávame od VŠETKÝCH kompetentných, že okamžite prerušia práce aj v ostatných závodoch. Urobia tým  správne rozhodnutie na ochranu života a zdravia všetkých zamestnancov. Nebudú tak potenciálnym rizikom pre tých, ktorí sa CHRÁNIŤ CHCÚ!

Zároveň apelujeme na zodpovednosť, nezatajujte pravdu o Vašej anamnéze. Vždy poskytnite pravdivé informácie, aby ste neohrozili zdravotníkov.

Každý jeden v karanténe je veľkou stratou!

 

Hygiena, zachovanie kľudu a čerpanie informácií z overných zdrojov je nevyhnutné.

“Touto cestou vyjadrujeme vďaku a obdiv všetkým záchranným zložkám, ktoré sú aktuálne nasadené a zabezpečujú našu bezpečnosť doma i vo svete.”  ĎAKUJEME!

 

Peter Mrázik

Predseda Moderných Odborov Jaguar Land Rover Slovensko

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img