ISSN 1337-8481

pondelok, 24. júna, 2024

AKTUÁLNE: Meškanie vlaku RegioJet na trase Bratislava-Komárno. Cestujúci nastúpil bez rúšky, nerešpektuje pokyny personálu a odmieta vystúpiť

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

PRERUŠENIE PREVÁDZKY NA TRASE S70 – ČAKÁME NA POLÍCIU

RegioJet |MM| Vážení cestujúci, vlak Os 4349 z Bratislavy do Komárna bude na odchode z Bratislavy meškať.

Do vlaku nastúpil cestujúci bez rúšky, ktorý si nijak nezakrýva ústa či nos, čím môže ohroziť zdravie ostatných cestujúcich.

Napriek tvrdému zákazu cestujúci nerešpektuje pokyny personálu a odmieta vystúpiť. Na miesto mieria príslušníci policajného zboru, ktorí nezodpovedného muža vykážu z prepravy. Pokým cestujúci nevystúpi alebo si nenasadí ochrannú pomôcku, vlak sa nepohne zo stanice.

Ospravedlňujeme a za vzniknuté komplikácie a meškanie, veríme však, že naše dôvody pochopíte a vaše cestovanie bude maximálne bezpečné. Prosím počítajte aj s možným meškaním vlakov v opačnom smere, nakoľko je trať jednokoľajná.

Pripomíname, že pre zaistenie maximálnej bezpečnosti našich zamestnancov a ostatných spolucestujúcich musia všetci cestujúci vo verejnej doprave používať ochranné rúšky, príp. si zakryli nos a ústa šálmi, šatkami či inými prostriedkami.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Má niekto vedomosť, vie niekto definovať konkrétne kroky vedenia mesta, pracovníkov MÚ, mestských zariadení, alebo poslancov, ktorými by pomohli, alebo vyšli v ústrety občanom mesta, okrem prijatých zákazov a obmedzení v súčasnej situácii.

  2. Smutné že stále nechápu čo sa deje. Žijem v taliansku a každý deň to rastie. Aktuality stav nakazených 43 tisic. Prosím za ostatných ľudí dávajte si pozor a respektujte príkaz. Zdravie máme jedno

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img