ISSN 1337-8481

nedeľa, 23. júna, 2024

Títo dvaja možno ani netušia, no príde im od nás pozdrav

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM| POLICAJTI RIEŠIA CESTNYCH PIRÁTOV CEZ OBJEKTÍVNU ZODPOVEDNOSŤ

Galantskí policajti namerali dvoch vodičov, ktorí niekoľko násobne prekročili maximálne povolenú rýchlosť. Vodič na aute VW Passat si neustrážil rýchlosť medzi obcanmi Kajal a Váhovcami. Mimo obce išiel rýchlosťou 145 km/h. Druhý, na Mercedes Benz G 350 pridal na plyne v Seredi a v meste miesto 50 taký išiel 98 km/h.

Vodičov sme kvoli opatreniam nezastavili, ale obaja budú riešení formou objektívnej zodpovednosti. Hoci sú cesty prázdnejšie, nie je dôvod, aby si vodiči robili na cestách preteky.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Koli akým opatreniam ste ich nezastavili?že dostanete od nich výrus?Hned ste ich mali spacifikovat a odobrat vodičáky ako v rusku.Nejebkat sa s takýmito,potom čo sme to za štát.Ked takto pristupuje štát ku kokotom tak takto isto pristupuje štát aj k ludom.Preberte sa

  2. objektívna zodpovednost,to je čarovné slovíčko aby sa vyjebali na tých čo majú farebné papírky a my obyčajný chuji tu možme skapat na hlad do piče a na ten vyjebaný výrus.

  3. Mna zastavili v pate pri paprikárni policajti.A povedali,ruky hore a já,nedám,a oni ale dáte,a já nedám,a oni v mene zákona vás žádáme aby ste dali,ale já furt hovorím že nedám,potom volali na centrálu a tam ím povedali aby som okamžite bez papuluváná dav ruky hore,ale já som stále odmýtav dat ruky hore jak mulica,síce nevím prečo asi som z ních cítev že sú nejaký bledý alebočo,ale stále som odmýtav.Až nakonec ma presvedčili aby som dav ruky hore,ale už bolo neskoro….a toto vylúščený tajničky vás čaka v čísle 69 v týdennýku sereckéšarivari.

  4. Ca,si zabev,kedy pojdeme na hríby.Ca, šak ked budú rást né ty kokot,teras raste strach.Na pa he.Cirde Geno papa

  5. Oddporúčam nosit rúška všade,všetkým bez rozdielu.Je to pre nás všetkých potrebné.Hlavne zodpovednost a priorita vo všetkých našich činnostiach týkajúc sa našeho spoločného fungovania.Gažikanes vaj romanes

  6. Kokos taká nuda v této seredi ani ma nigdo za penáze nevytrtká,šecci len chleba kupujú do mrazáku.

  7. Já osobne chueba do mrazáku nedávám, radší dám kocúra do trúby. Lebo lepší kocur v trúbe jako holub na streche ná né?

  8. Ludéé, kdz že je ten vírus mosíš mat hubu ochránenú a ani nedýchať, tak sa pýtam “ možem sexovať “ ? , lebo ked nie tak určite skapem ako gašperova koza.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img