ISSN 1337-8481

nedeľa, 23. júna, 2024

Tlačová konferencia po zasadnutí krízového štábu

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Pre koronavírus opäť zasadol krízový štáb. O výsledkoch zasadnutia sme vás informovali na tlačovej konferencii.

zdroj: Peter Pellegrini

TLAČOVÁ KONFERENCIA PO ZASADNUTÍ KRÍZOVÉHO ŠTÁBU Pre koronavírus opäť zasadol krízový štáb. O výsledkoch zasadnutia sme vás informovali na tlačovej konferencii.

Gepostet von Peter Pellegrini am Donnerstag, 12. März 2020

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. No asi nič,pretože nevie ani vládu zostaviť,to bude až to bude,niečo otrasné,hádajú sa ešte tam ani niesu,ako budú vládnuť,?hanba takej vláde,individuá ,jedno lepšie ak druhé ,chceli ľudia zmenu tak majú,ale nepremýšľali o tom či bude aj lepšia a aj na úrovni, ,,horná dolná “ asi tak to tu bude fungovať,strašné pomyslieť a ešte aj žiť na slovensku ,

  2. Pretláčajú sa svojimi egami. To sa dalo čakať. Všetci mali riešenia napr. na zdravotníctvo, ale nikomu sa do toho nechce. Sú pobúrení z ministerstva životného prostredia alebo kultúry. Prečo asi…

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img