ISSN 1337-8481

utorok, 25. júna, 2024

Obmedzenie dopravy medzinárodných spojov RegioJet

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

RegioJet |MM|  Vlakový a autobusový dopravce RegioJet na základě dnešního nařízení vlády ČR a také opatřeních vlády Slovenské republiky přerušuje prodej a provoz svých mezinárodních vlakových a autobusových spojů – a to zatím do 5. 4. 2020.

Poslední vlakové a autobusové spoje do většiny zemí pojedou v pátek 13. 3. tak, aby se ještě před půlnocí vrátily zpět do České republiky.

Vlakové a autobusové spoje mezi Českou a Slovenskou republikou pojedou naposledy v neděli 15. 3. 2020.

Cestujícím, kteří mají rezervace na spoje s odjezdy v termínu do 5. 4. 2020, budou automaticky vráceny peníze za jízdenky bez stornovacího poplatku.

RegioJet se všem cestujícím omlouvá za způsobené komplikace a počítá s obnovením provozu co nejdříve, jak to bude možné.

Ing. Aleš Ondrůj
Manažer komunikace a tiskový mluvčí

 

– – –

AKTUALIZOVANÉ

Podle aktualizované informace ze strany slovenského krizového štábu bude veškerá hromadná přeshraniční přeprava přes hranice Slovenska ukončena již zítra, v pátek 13. 3. v 7.00 hodin ráno.

To znamená výrazné omezení a zrušení mezinárodní přepravy u většiny spojů již během zítřejšího dne.

Všechny spoje jedoucí zítra z ČR na Slovensko budou zkráceny pouze po území ČR.

Spoje jedoucí zítra v opačném směru, budˇ překročí státní hranice do ČR před 7.00 hodinou ranní nebo pojedou v rámci Slovenska pouze jako vnitrostátní a hranici přejedou bez cestujících a následně budou pokračovat jako vnitrostátní spoje v rámci ČR.

Podobné platí pro autobusové spoje napřklad na trase Bratislava – Vídeň apod.

Dále pak mezinárodní spoje na a ze Slovenska již nebudou v provozu.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img