ISSN 1337-8481

sobota, 22. júna, 2024

Historické fotografie Serede

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Bistro Raketa od svojho znovuotvorenia stihlo toho naozaj veľa. Popri neustálej úprave vonkajších aj vnútorných priestorov zorganizovali splav, pivobranie, Deň detí, posedenie pri vatre či súťaž pre amatérskych fotografov. Okrem toho pravidelne pod názvom “ Chráňme si čo máme“ organizujú brigády zamerané na vyčistenie okolia Váhu. Mnohých určite poteší aj postupné zakladanie mini ZOO. Už dnes sú obyvateľmi Rakety dva emu vtáky s príznačnými menami EMO a EMA. Onedlho k nim pribudnú aj iné zvieratá.

Ďalšou skvelou akciou, ktorú majú v pláne usporiadať bude výstava historických fotografií Serede. Podarilo sa im zozbierať naozaj unikátne zábery, na ktorých je zachytená Sereď v rôznych časových obdobiach. Termín výstavy ešte nie je známy, no majitelia sa už teraz s radosťou o niektoré zábery podelia aj s našimi čitateľmi.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img