ISSN 1337-8481

utorok, 25. júna, 2024

Ľuboš Fellner cynickými vyjadreniami vo videu chce zarobiť na koronavíruse

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Hlavne v posledných dňoch okrem vykupovania dezinfekčných prostriedkov, niektorých druhov liekov bez nutnosti lekárskeho predpisu a trvanlivých potravín, v súvislosti s rozšíreným koronavírusom ľudia zaznamenali aj výrazné zdraženie dnes už úplne nedostatkových ochranných rúšok na tvár. Rúška, ktoré bolo možné kúpiť za 15 Eur v počte 10 ks (podľa odborníkov trieda už dostatočnej kvality na odchytenie koronavírusu), sa dnes predávajú po 20 – 40 Eur za 1 ks.

Unikátne a marketingovo svojsky sa k biznisu na koronavíruse postavil riaditeľ cestovnej kancelárie Bubo Ľuboš Fellner. Tento vo svojom videu verejne dokonca ako lekár s atestáciou z internej medicíny verejne vyhlásil, že vírus sa na Slovensku v tomto mesiaci výrazne rozšíri, ľudia budú zomierať a on ako lekár odporúča odcestovať do teplých krajín s jeho cestovnou kanceláriou. Cynicky a arogantne nezabudol spomenúť, že zájazdy CK Bubo nie sú určené pre bežných ľudí, ale pre elitu národa.

Ľudia, pre ktorých cestovanie je záľubou, nie povolaním a taktiež precestovali desiatky až stovky krajín sveta však vedia, že cestovať môže každý a netreba na to ani cestovnú kanceláriu, ktorá si vďaka svojmu riaditeľovi biznis chce urobiť ešte aj parazitovaním na tragédii desiatok tisíc ľudí už nakazených koronavírusom, či tých, ktorí vírusu podľahli.

Myslím, že  viac o Ľubošovi Fellnerovi a jeho zvláštnom marketingu písať netreba, nakoľko už aj on si pravdepodobne uvedomil, že vážne prestrelil a po dlhé roky budovaný imidž cestovky svojim videom tak povediac spláchol do záchoda. Pravdepodobne preto nahovoril ďalšie video, v ktorom sa snaží vysvetliť ako svoje vyjadrenia z prvého videa myslel. Dva plus dva boli štyri a štyrmi aj zostanú.

Nájde sa ešte niekto okrem pažravých obchodníkov s rúškami a riaditeľa CK Bubo Fellnera, kto sa bude snažiť na stále šíriacom sa koronavírusom cynicky finančne profitovať?

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Nájdu sa takí. Napríklad elity, ktoré odjakživa zarábali na vojnách, vakcínach, ekonomickej kríze, pandémiách a podobne.

  2. Zostavovanie novej vlady by sa mohlo trošku spomaliť..nech si ten bordel v zdravotníctve,ohľadom koronavirusu.,nie su ochranne pomôcky..vyžere Smer..12 rokov parazitoval na zdravotníctve…

  3. nič do záchoda nespláchol. A je to cestovka ktorú využíva špecifická časť ľudí, to mal pravdu. Zase nepreháňajte..

  4. V tejto chvili by nechcel byt nikto majitelom cestovky…vsetko sa stornuje a predaj je nulovy…fellner je frustrovany, nemyslim, ze chcel na tomto zarobit, jednoducho je v strese a neuvedomil si co jeho video sposobi

  5. Skody budu dnes este netusene pre stat, velke a aj male firmy. Opakujem – dnes este co do rozsahu nepredstavitelne a s dlhodobymi nasledkami.

    To ale neznamena, ze je eticke na viruse zarabat a to este takto podlym sposobom. Jeho vzdelanie v pripade takehoto spravania sa, je zaroven jeho ostudou.

  6. Situácia okolo covid19 sa naozaj stáva vážnou aj u nás. Ak na takejto situácii chce ešte bezočivo a cynicky zarobiť CK je to poľutovania hodné! Na čo však len ťažko nájsť nejaký slušný výraz, je vyjadrenie ambiciózneho adepta na ministra financií v novej vláde, R. Sulíka vo veci jeho komunikácie s gen. riad. ZORNICE Bánovce n.Bebravou Igorom Maukšom o jeho navádzaní (v lepšom prípade s odporúčaní) nepodpisať zmluvu so štátom na výrobu tak nedostatkového materiálu ako sú rúška. Až sa mi nechce veriť! (video https://www.youtube.com/watch?v=wQ_J-qMPEaw&feature=push-fr&attr_tag=pg0Q2OrY2Gi99lgN%3A6 od 3:26 min). Takto to chce Ríšo dať „vyžrať“ smerákom? Áno, zasa túto správu ako prvé prinieslo alternatívne médium, lebo tie štandardné akosi pozabudli o tom informovať. A tiež som sa od štandardných médií nič nedozvedel o dnes už medzinárodnom incidente z konca minulého týždňa medzi Nemeckom a Slovenskom o zadržaní jedného kontajnera so zdravotníckym materiálom pre potreby občanov SR. Vivat EÚ!

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img