ISSN 1337-8481

nedeľa, 23. júna, 2024

PRÁVE TERAZ: Na vjazde do Bratislavy od Trnavy je diaľnica D1 odstavená z dvoch tretín, nie pre nehodu ale údržbu informačných tabúľ

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Bratislava / Práve v týchto chvíľach teda počas najvyššej dopravnej špičky na vjazde do Bratislavy sa rozhodol správca komunikácie odstaviť dva pruhy z troch, čím stoja kolóny áut na D1 smerom od Trnavy až po odpočívadlo Triblavina.

Priamo pred vjazdom do Bratislavy a začiatkom obchvatu sú všetky autá idúce z východného a stredného Slovenska presmerovávané do jedného jazdného pruhu , čo spôsobuje výrazné zdržanie.

V celom civilizovanom svete sú obdobné opravy vykonávané v nočných hodinách, kedy je premávka minimálna. Len Slovensko je opäť výnimkou.

Čo môže spôsobovať takto vážne nekompetentné rozhodnutia kompetentných osôb?

Dá sa spoľahnúť na zvládanie možných krízových situácií kompetentnými orgánmi, keď sa nájdu ľudia, ktorí majú možnosť zo svojich pozícií počas najvyššej dopravnej špičky odstaviť 70 % príjazdu do hlavného mesta z celej republiky?

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img