ISSN 1337-8481

utorok, 18. júna, 2024

Premietanie historických filmových snímok o Seredi a Seredčanoch a výstava prác žiakov a absolventov ZUŠ J.F.- Kvetoňa

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Vážení priatelia,

srdečne Vás pozývame na mimoriadne premietanie historických filmových snímok o Seredi a Seredčanoch.
Premietanie sa bude konať 7. marca o 14:00 v kine Nova v Seredi.

a

zároveň Vás srdečne pozývame na otvorenie výstavy prác žiakov a absolventov Základnej umeleckej školy  Jána Fischera – Kvetoňa v Seredi, ktoré sa uskutoční v piatok 13. marca 2029 o 17.00 hod. v Mestskom múzeu v Seredi.

Výstava potrvá od 14. 3. 2020 do 14. 4. 2020.

Tešíme sa na Vás!

 

zdroj: Mestské múzeum v Seredi

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Zdravim vsetkych.Sered vo filme bolo dobre.Mohol by sa z toho spravit daky DVD nosic pre tych starsich a aj mladsich co nemohli prist a to aj z obavy pre Koronavirus,MOhlo by sa to za daku cenu predavat v muzeu.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img