ISSN 1337-8481

nedeľa, 23. júna, 2024

Policajné správy z Trnavského regiónu

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|   Piešťanskí dopravní policajti riešia nezvyčajný prípad. Koncom januára prijali oznámenie od 90 ročného muža z Piešťan, že bol účastníkom nehody. Lekárska správa poukazovala na ťažké zranenia, z ktorých sa pán liečil v nemocnici. Až po prepustení však vyhľadal políciu. Policajtom uviedol, že k nehode malo prísť začiatkom septembra, a to 3. 9. 2019 v čase od 12.30 – 13.00 h na parkovisku, na Ulici Nálepkovej v Piešťanoch. Neznámy vodič, na osobnom aute striebornej farby, ho mal pri cúvaní zraziť. Starší pán mal v tom čase tlačiť bicykel. Po zrážke vodič z miesta nehody odišel a dôchodcu previezli so zraneniami do nemocnice. Polícia v tejto súvislosti preveruje všetky informácie a okolnosti, za ktorých malo prísť k nehode.

Ak ste boli svedkom tejto udalosti, akékoľvek informácie nám môžete poskytnúť na čísle 158, nahlásiť osobne na najbližší útvar polície alebo nás kontaktovať do súkromnej správy cez fb sr – trnavský kraj.

 

Policajti v Dunajskej Strede riešia prípad napichaného mäsa a mäsových  výrobkov klincami. Prípad sme si prevzali od mestských policajtov aj spolu s podozrivou ženou. Tej údajne mali vadiť psy, ponechené exkrementy po nich ale aj správania majiteľov domácich zvierat. Situáciu sa snažila riešiť po svojom. V košíku mala pripravené napr. slaninu, do ktorej napichala klince. Polícia už prípad preveruje v súvislosti s podozrením na prečin na týranie zvierat v štádiu pokusu.

 

Diaľniční policajti si preverili vodičov na diaľnici D1. V smere z Trnavy na Bratislavu, presne na obed namerali bratislavský Peugeot 3008. Vodič prekročil rýchlosť o 27 km/hod. Policajti ho zastavili a vodiča vyzvali, aby sa podrobil orientačnej dychovej skúške. V dychu mu namerali najskôr 0,63 mg/l a neskôr 0,50 mg/l. Obe hodnoty boli na jedno promile a policajti boli nekompromisní. 50 ročnému Bratislavčanovi zadržali na mieste vodičský preukaz a ďalšiu jazdu mu zakázali. Vodič  je podozrivý z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky, za čo hrozí v zmysle zákona trest odňatia slobody až 1 rok.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img