ISSN 1337-8481

pondelok, 15. apríla, 2024

Mikuláš vo Vinohradoch nad Váhom

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Monika Plavocká| Aj tento rok zavítal do našej obce Mikuláš. A v plnej paráde na dvoch vozoch. Aj nádherné kone boli vyfintené, ako sa patrí. Na jednom voze  sa viezli hudobníci, ktorí po celý čas vyhrávali a v druhom koči  sa viezol Mikuláš so svojimi anjelmi a čertíkmi. Deti sa ich už nevedeli dočkať, tešili sa na sladkú odmenu. Poviem Vám, mali čo robiť. Na každom zo šiestich stanovíšť čakalo veľa detičiek, ktoré po celý rok poslúchali. A aby všetci vedeli, kde sa práve Mikuláš so skupinou nachádzajú, chodila pani starostka vyhlasovať do rozhlasu každú zastávku. Na tej poslednej slávnostne rozsvietila stromček. Rozžiarené očká detí hovorili za všetko.

Ďakujeme pani starostke za prípravu  celej akcie, OÚ Vinohrady nad Váhom, OZ Lepšie vinohrady, pohoničom p. Martinovi Križanovi z Veľkého Zálužia a p. Jozefovi Kloknerovi z Vinohradov nad Váhom, muzikantom, pani Maronovej za skvelú kapustnicu a samozrejme Mikulášovi, anjelom a čertom. Všetky fotografie z podujatia robila  Zuzka Holčeková-Sedláčková.

Sponzor akcie: Martin Januška

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img