ISSN 1337-8481

štvrtok, 25. apríla, 2024

NAKA obvinila Martina D. za daňový podvod

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Vyšetrovateľ NAKA obvinil Martina D. zo spáchania daňového podvodu podľa § 277a Trestného zákona.

Martin D. ako konateľ obchodných spoločností so sídlom v Bratislave si v priebehu rokov 2011 a 2012 neoprávnene uplatnil nárok na vrátenie DPH za objednané služby bez reálneho plnenia. Tie sa mali týkať spracovania dát a poradenských služieb.

Takýmto spôsobom si mal neoprávnene uplatniť nárok na vrátenie DPH v celkovej výške 187 822,- Eur.

Obvinenému hrozí trest odňatia slobody až do 10 rokov.

zdroj: Polícia SR, Fb

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. pre Majka 4. decembra 2019, 18:18 at 18:18 – myslim si, ze na pana Dana sa mozete pytat skor primatora mesta Sered Martina Tomcanyiho. Ten totiz pouzil jeho ucelovo zostrihany videozaznam na zmanipulovanom rokovani MsZ, ktore zvolal za ucelom manipulovania verejnosti a poslancov MsZ.

  (v pripade nesuhlasu s tymto tvrdenim som ochotny dokazy predlozit prislusnym organom alebo sudu)

  Nateraz sa k Danovi vyjadrovat nebudem, aj ked cas sa uz blizi.

 2. a to sa chcel ist zahojit do prezidentskeho palaca – niekoho mi to pripomina – urobit danovy podvod a nechat sa vymenovat za prezidenta -)
  …ake je ze krasna ta nasa demokracie

 3. marian 6. decembra 2019, 12:19 at 12:19 – ziaden vysoky a pravidelny odpocet DPH s realnym vyplatenim od DU bez kontroly sa viac menej neda realizovat bez spoluucasti ci krytia niekym z DU. Vysoke dlhodobe odpocty jedine s krytim v politike.

  Preto na tomto spinavom biznise realcne funguju len ludia prepojeni na vysokych politikov.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
Predchádzajúci článok
Ďalší článok
spot_img