ISSN 1337-8481

pondelok, 15. apríla, 2024

Celovečerný dokument ATTILA odkryje život zápasníka

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Miroslav Košírer | Bratislava | Attila Végh, ktorý nedávno vo vypredanej pražskej O2 aréne knokautoval už v prvom kole Čecha Karlosa Vémolu tak odpálil ďalšiu bombu. Už čoskoro sa o ňom totiž fanúšikovia dozvedia viac. Celovečerný dokument ATTILA odkryje život tohto fenomenálneho zápasníka. “Vždy som túžil po tom, že raz o mne bude film. Bol to môj sen a ten sa mi teraz splnil,” uviedol Attila Végh. Dokumentárny film, ktorý natočila a financovala Česká agentúra VDN Promo, sa ale zrodil neplánovane. “Attila mal byť hosťom nášho pražského eventu s Tysonom Furym. Išiel som za ním do Gabčíkova natočiť krátke promo video. Bolo to veľmi silné, keď sme dotočili, vedel som že musíme urobiť viac. Toto video som nikdy nedal von a s Attilou sme sa na filme dohodli za 3 minúty,” vysvetlil zrodenie myšlienky natočenia dokumentu Petr Větrovský, riaditeľ VDN Promo.

Attila Végh je známy svojou pohodovou povahou, ktorého len tak niečo nerozhodí. Ako veľmi mu ale samotný film nabúral súkromie? “Samozrejme, boli situácie, kedy som už nemal náladu na nič. Ale vzhľadom k tomu, že sa s Petrom poznáme veľmi dobre a ja mu dôverujem, tak mi to nikdy nejako výrazne nevadilo. Celý štáb sa stal súčasťou môjho života a ja som rád, že sme to dotiahli do konca,” uzavrel Attila Végh. Film Attila by mal mať premiéru na prelome januára a februára budúceho roka. Aktuálne sa rieši jeho nasadenie aj v Českej republike.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img