ISSN 1337-8481

streda, 24. apríla, 2024

Koncert Dua Rytmus a PiňaKolády v Seredi

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

V piatok 29. novembra sa v Dome kultúry konal koncert skupín Dua Rytmus a PiňaKoláda. Na hudobný večer zavítali diváci prevažne seniorského veku a podľa reakcií podujatie stálo zato navštíviť.

Duo Rytmus tvorí pár Marián a Daniela. Táto hudobno-romantická dvojica je známa z televíznej obrazovky a ich repertoár tvoria ľudové piesne ale aj vlastná tvorba. Návštevníci podujatia sa započúvali do melodických piesní a tie známejšie si s účinkujúcimi aj zaspievali a niektorí dokonca aj zatancovali.

PiňaKoláda alebo Pavla Koudelková a Soňa Kurucová sú obľúbené duo, ktoré mnohí poznajú aj z televízie. Spolu už hrajú niekoľko rokov a ich repertoár je veľmi rôznorodý. Pavla je multiinštrumentalistka, ktorá vie hrať na harmoniku, klavír, fúkaciu harmoniku, gitaru a dokonce aj flautu. Soňa je speváčka a ako sama hovorí, spev je jej najväčším koníčkom. Venujú sa žánru ako ľudovky 
a dychovky, zvládajú i pop, country, rock či folk. PiňaKoláda hraje väčšinou prevzaté piesne, ktoré diváci poznajú a môžu si ich s nimi zaspievať. Ani seredské publikum nebolo ticho a spolu so skupinou si niektoré piesne zanôtilo. Diváci prežili príjemný piatkový večer plný hudby a vtipného slova.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img