ISSN 1337-8481

pondelok, 15. apríla, 2024

Demontoval si tzv. papuču z kolesa, policajti ho obvinili

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KRPZ Trnava |MM|   Vyšetrovateľ v Dunajskej Strede obvinil 42 ročného muža z okr. Trnava z prečinu útoku na orgán verejnej moci.

Vo Veľkom Mederi odparkoval na parkovisku svoje  auto Škoda Superb. Všetko by bolo v poriadku, keby nezablokoval miesto pre návštevníkov  polikliniky a využil na návštevu kúpaliska iné parkovacie miesta. Hliadka mestskej polície mu na koleso založila blokovacie zariadenie. Vodič násilím tzv. papuču s kolesom odstránil a po namontovaní rezervného kolesa odišiel z parkoviska. Nevšimol si však, že mestskí policajti zostali na parkovisku a tí ho vzápätí zastavili. Vodič sa k demontáži zariadenia priznal a navyše mu policajti zadržali aj osvedčenie o evidencii vozidla. Na vozidle používal tzv. prepravné značky. Namiesto pokuty, ktorá mu hrozila za priestupok v doprave za parkovanie, za ktorý zákon ukladá v blokovom  konaní maximálnu sumu 150 eur, teraz čelí trestnému stíhaniu. Za odstránenie blokovacieho zariadenia  zákon ukladá trestnú sadzbu od 3 do 8 rokov.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Fidel castro ma čistú pravdu. No a ži tu na slovensku.Lipšica by som za tu nehodu odsúdil na 10rokov do trojky v ilave do céčka a tam by ho jebali dohuby každý deň. Nech sa uvedomí.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img