ISSN 1337-8481

štvrtok, 25. apríla, 2024

Benefičný koncert „Spolu bez bariér“

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Dňa 24. novembra sa v Dolnej Strede konal charitatívny koncert „SPOLU BEZ BARIÉR“. Podujatie venované na pomoc deťom so zdravotným znevýhodnením už po tretí raz organizovalo občianske združenie NIKOLKA. Hostia v zaplnenej sále prišli podporiť krásnu myšlienku a zároveň naplniť cieľ podujatia, vďaka ktorému budú pre hendikepované deti zakúpené pomôcky či poskytnuté rehabilitácie.

OZ Nikolka pôsobí v Seredi od roku 2016. Založila ho Ľubomíra Poláková pre svoju dcérku Nikolku, ktorá bojuje s diagnózami detská mozgová obrna a autizmus. Neskôr sa občianske združenie rozrástlo a v súčasnosti združenie pomáha aj iným hendikepovaným deťom.

Počas charitatívneho večera vystúpila populárna Sima Martausová a Veronika Strapková. O zábavu pre deti sa postarali chlapci a maskoti z MalinyJam. Podujatie bolo plné hudby, zábavy a pomoci tým, ktorí to najviac potrebujú.

Ľubomíra Poláková neskrývala počas večera dojatie aj obrovskú vďačnosť: „ Vďaka dobročinnému podujatiu sa podarilo vyzbierať 3239,- eur na pomoc deťom so zdravotným znevýhodnením. K tejto sume návštevníci prispeli kúpou vstupenky, tombolového lístka alebo výťažkom z aukcie kávovaru a vďaka príspevku členov TJ Rozkvet v sume 145,- eur. Úprimne každému z celého srdca ďakujeme!“

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img