ISSN 1337-8481

pondelok, 15. apríla, 2024

Fakultná nemocnica Trnava v spolupráci s Trnavským samosprávnym krajom spustila on-line objednávanie na vyšetrenia

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

FN Trnava |MM|  Fakultná nemocnica Trnava sa zapojila do systému on-line objednávania pacientov.  Konkrétne sa zapojili tri kliniky, ktoré tento systém už využívajú a pacienti sa z pohodlia domova môžu objednať na jednotlivé vyšetrenia.

Pacienti Fakultnej nemocnice Trnava sa môžu z pohodlia domova objednať na vyšetrenie prostredníctvom on-line objednávacieho systému. Do systému sa zapojili tri kliniky FN Trnava, konkrétne Rádiologická klinika, Onkologická klinika a Klinika anestéziológie a intenzívnej medicíny. „Systém on-line objednávania uľahčuje prácu nášmu personálu. Pacientom prináša  presný prehľad o voľných termínoch na vyšetrenie. Cieľom nemocnice je postupné zavádzanie tohto systému aj na ostatné kliniky nemocnice, uviedol MUDr. Daniel Žitňan, MPH generálny riaditeľ FN Trnava.  

Objednávanie na vyšetrenie funguje cez  webovú stránku  www.objednatvysetrenie.sk, kde si pacient vyberie konkrétne vyšetrenie, dátum a  čas vyšetrenia. Samotné objednanie je bezplatné a bez potreby registrovania sa na stránke. Pacientovi príde po zadaní telefónneho čísla bezplatná SMS správa s kódom na potvrdenie objednávky. Systém deň pred vyšetrením upozorní pacienta prostredníctvom  bezplatnej SMS na termín a čas vyšetrenia.  Fakultná nemocnica Trnava sa do tohto systému zapojila vďaka spolupráci s Trnavským samosprávnym krajom.

Nový objednávací  systém priniesol pacientom FN Trnava kratšie čakacie doby vyšetrenia. Priemerný čas čakania na mamografické a ultrasonografické vyšetrenie je  cez  on-line objednanie  do 7 pracovných dní. „S on-line objednávacím systémom sme aj my aj pacienti veľmi spokojní. Pacienti majú prehľad o tom, ktoré termíny sú voľné a môžu si ich zosúladiť so svojimi  povinnosťami“ uviedol primár Rádiologickej klinky FN Trnava MUDr. Andrej Klepanec, Ph.D.,  MPH, EBIR. Na vyšetrenie vo FN Trnava sa môžu pacienti objednať aj prostredníctvom stránky www.fntt.sk v sekcií „Pre pacientov“.

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img