ISSN 1337-8481

štvrtok, 18. apríla, 2024

Nezábudka má dvanásť rokov

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Včera sa konala v priestoroch Klubu dôchodcov v Pate milá slávnosť. Klienti a zamestnanci Domu sociálnych služieb Nezábudka n.o., spolu s pozvanými hosťami oslávili 12. výročie od slávnostného otvorenia dverí (1. november 2007) tohto zariadenia rodinného typu s celodenným pobytom a príslušnými službami. Ako povedala vo svojom príhovore k prítomným riaditeľka domova Ing. Viera Lukáčová, za ten čas bolo zariadenie rozšírené kapacitne z 18 na 24 miest, boli dobudované stravovacie priestory, priľahlý park so zeleňou a oddychovou zónou a boli vykonané mnohé ďalšie úpravy, rozšírili sa formy a rôzne druhy sociálnych služieb, čím sa Nezábudka stala jedným z najlepšie hodnotených zariadení tohto typu na Slovensku.

Najlepšie o kvalite zariadenia a služieb v ňom svedčí aj dlhý poradovník záujemcov o pobyt v Nezábudke.

Na oslave panovala dobrá nálada, ku ktorej prispeli aj samotní klienti svojimi oslavnými príhovormi a básničkami. Dokonca viacerí si aj zanôtili za doprovodu harmonikára Michala. Z podujatia si každý účastník odniesol pekný suvenír, ktorý vyrobili šikovné ruky klientov Nezábudky.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Som veľmi rada, že v tomto zariadení už veľa rokov prežíva svoju starobu naša 97 ročná mamina. Za tie roky prežila tam pokojné chvíle, dobrú starostlivosť, za ktorú ďakujem všetkým, ktorí sa tu starajú o klientov , ktorí takúto pomoc potrebujú. Kiež by bolo viac takýchto zariadení! Ešte raz srdečne ďakujem celému personálu NEZÁBUDKY za ťažkú, namáhavú prácu a klientom pokojné prežívanie jesene života.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img