ISSN 1337-8481

utorok, 23. apríla, 2024

Krutá prehra v Stupave

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

HK Slávia Sereď |  Slávistky v tomto zápase zabojovali o dva body. Proti však bola domáca dvojica arbitrov, ktorá dotlačila domáce družstvo k nezaslúženému víťazstvu. Družstvá vo vyrovnanom zápase sa striedali vo vedení. O výsledku rozhodli posledné minúty zápasu.

Tatran Stupava – HK Slávia Sereď  25.24 /13:13/

Zostava: J. Mozoľová, L. Trojáková, V. Lenčéšová – L. Lenčéšová , M. Trojáková 4, Lencsésová V. 7, Csádiová V.2 , Gregušková D. 2, Hercegová L. 6, Mészárosová V. , Pavlíková D. 2, Štrbová V. 1

Trénerka: K. Dubajová

St. žiačky v Dunajskej strede potvrdili úlohu favorita a jednoznačne zvíťazili.

MŚK DAC Dunajská Streda B- HK Slávia Sereď  11:31/4:16/   

Očenášová E. –  Szilvasiová K. 5, Malá J. 6, Žáková V. 3, Slobodová L. 1, Malá K. 10, Mészárosová N. , Nagyová L. 1, Mališová D. 5

Tréner: J. Vavrinec

Ml. žiačky

MŠK DAC Dunajská Streda B HK Slávia Sereď 23:13 /13: 8/

Polášová S., Gálová M.  – Chrupková K. 4, Fogelová L. 1, Chynoradská E, Nagyová B.2, Fogelová E. 4, Chynoradská N., Mališová S., Sojková E.2, Sojková Z., Kižňanská V. Dekanová N.

Tréner: Mgr. M. Novák

Naše dievčatká opäť podali bojovný a kolektívny výkon, no na fyzicky zdatnejšieho súpera nestačili. Škoda nepremenených tutoviek a výsledok by bol krajší. Nevadí, ideme ďalej.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img