ISSN 1337-8481

nedeľa, 14. apríla, 2024

Mladý človek zahynul pod kolesami auta, bez reflexných prvkov ho vôbec nebolo vidno

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img
KRPZ Trnava |MM| Senickí policajti dokumentovali večer dopravnú nehodu, ktorá sa stala na ceste prvej triedy medzi Senicou a Lopašovom.

K nehode došlo pravdepodobne tak, že chodec sa pohyboval po tme po ceste, bez reflexných prvkov, smerom  od Senice na Lopašov. Išiel po nesprávnej strane cesty a v strede jazdného pruhu. Vodič  Golfu jazdiaceho v rovnakom smere nestihol na chodca zareagovať a došlo k zrážke. Chodec utrpel zranenia, ktorým na mieste podľahol. Vodič sa pri nehode nezranil, jeho dychová skúška na alkohol bola negatívna.

Policia počas dokumentovania nehody uzatvorila cestu  a vykonala odklon premávky po okolitych obciach. Do vyšetrovania bol pribratý znalec z odboru cestnej dopravy. Policia začala trestné stíhanie pre prečin usmrtenia, bola nariadená súdnolekárska pitva spolu s toxikologickou skúškou.
Presné príčiny a ako sa nehoda stala, policia vyšetruje.
Apelujeme na všetkých účastníkov cestnej premávky, aby sa správali zodpovedne. V tomto prípade vyhasol život len 26 ročného muža. Auto viedol len 24 ročný vodič.
Malý reflexný prvok mohol vodič vidieť už z väčšej vzdialenosti a mohol by na chodca zareagovať.
Malý reflexný prvok za pár centov by možno zachránil život.
Nepodceňujte svoju viditeľnosť na cestách. Skoro sa stmieva  a bývajú časté hmly.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Je smutné že sa stále nájdu ludia ktorý si nevážia svoj život ale zároven ohrozujú aj tých ostatných je mi lúto šoféra/majitela auta ktorý bude mat okrem poškodeného auta aj pravdepodobne do konca života výčitky svedomia či tomu nemohol nejako zabrániť.. To isté čo je platí o takýchto kaskadéroch čo sa vydajú neosvetlený bez reflexných prvkov platí aj o tých čo si sadnú za volant pod vplyvom alkoholu alebo drog im je možno jedno čo sa im stane ale oni nie sú jediný na tej ceste tak prečo ničiť život aj im ..

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img