ISSN 1337-8481

pondelok, 15. apríla, 2024

Nové vozidlo Mestskej polície v Seredi

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

V mesiaci júl 2019 mesto Sereď vyhlásilo výberové konanie na nákup nového osobného motorového vozidla typu SUV, ktoré bude v ďalších rokoch slúžiť príslušníkom Mestskej polície pri výkone ich povolania.

Pri výbere dodávateľa bola rozhodujúca najnižšia celková cena tovaru v eurách s DPH(70%), najnižšia spotreba paliva (cyklus mestský) v litroch (20 %) a najnižšie emisie CO2 v (g/km) (10 %).

Podľa požiadaviek polície malo mať vozidlo vyššiu výšku, nakoľko auto policajti využívajú aj v nerovnom teréne. Všetky kritériá napokon splnilo vozidlo Škoda Karoq v hodnote 17 990,- €. Dodávateľom sa stala firma Autoprofit s.r.o. Galanta.

Nové vozidlo je už v týchto dňoch súčasťou výbavy Mestskej polície. S atraktívnym dizajnom, reflexnými prvkami a LEDkovým majákom bude čo nevidieť brázdiť ulice mesta. Nahradilo sa ním jedno zo starších vozidiel, ktoré polícii doteraz slúžilo a bolo následne vyradené.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img