ISSN 1337-8481

pondelok, 15. apríla, 2024

Ženy víťazne na východe a víťazstvá žiačok

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

HK Slávia Sereď | Dievčatá potvrdili zlepšujúcu sa výkonnosť a sebadôveru. Po jednoznačnom priebehu zvíťazili v Košiciach.

HK Bernolákova Košice – HK Slávia Sereď 21:26 /8:16/

Zostava: J. Mozoľová, L. Trojáková, V. Lenčéšová – L. Lenčéšová , M. Trojáková , Lencsésová V. , Csádiová V. , Gregušková D. , Hercegová L. , Mészárosová V. , Pavlíková D. , Štrbová V.

Trénerka: K. Dubajová

Najbližší  zápas: nedeľa 27. 10. o 18.00 HK Slávia Sereď – MHK Šurany

Žiačky víťazne: st. žiačky

TJ Topoľníky – HK Slávia Sereď 11:37 /3:20/

Očenášová E. –  Szilvasiová K. 6, Osazee J. 4, Malá J. 6, Žáková V. 3, Slobodová L. 7, Malá K. 6, Mészárosová N. 4, Nagyová L. 2

Tréner: J. Vavrinec

Zápas mal jednoznačný priebeh a favorit zvíťazil.

Ml. žiačky

MHK Piešťany – HK Slávia Sereď 20:21 /10:12/

Polášová S., Gálová M. – Chrupková K. 9, Fogelová L. 2, Sokolová B 2, Sojková E. 3, Nagyová B., Fogelová E. 5, Sojková Z.

Tréner: Mgr. M. Novák

Vo vyrovnanom zápase rozhodli slávistky o svojom víťazstve v posledných sekundách zápasu, keď po oddychovom čase zahrali vynikajúco poslednú akciu, z ktorej rezultovali víťazný gól. Zápas bol veľkou školou pre naše mladučké hráčky, ktoré podali kolektívny výkon.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img