ISSN 1337-8481

pondelok, 15. apríla, 2024

Ovocná zastávka na cyklotrase

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

V sobotu 19. októbra bola na trase cyklotrasy po Vážskej hrádzi v smere na obec Váhovce slávnostne odovzdaná do užívania OVOCNÁ ZASTÁVKA. Iniciátorom vybudovania zastávky bolo Občianske združenie záhradkárov a ochrancov prírody v Dolnej Strede, ktoré získalo financie na zrealizovanie svojho plánu z Participatívneho rozpočtu Trnavského samosprávneho kraja.

Druhá zastávka, na ktorú občianske združenie získalo financie, sa nachádza na cyklotrase, ktorá vedie z Nového Majera do Dolnej Stredy. Súčasťou odpočinkových drevených prístreškov sú informačné tabule o zastávke s charakteristikou okolitého územia ako aj novovysadené ovocné stromy. Ich plody budú určené pre všetkých, ktorí si budú chcieť pri zastávke oddýchnuť a občerstviť sa. Preto majú aj zastávky charakteristické pomenovania. Konkrétne tá na Vážskej hrádzi dostala meno: Ovocná zastávka Pod slivkou.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img