ISSN 1337-8481

pondelok, 15. apríla, 2024

Seniorská oslava v Dennom centre

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Dňa 11. októbra sa v estrádnej sále Domu kultúry v Seredi konalo kultúrno spoločenské podujatie, ktorým si mesto pri príležitosti Mesiaca úcty k starším, uctilo všetkých seniorov. O týždeň neskôr sa pri tej istej príležitosti konala podobná oslava aj v Dennom centre pre seniorov. Stovku prítomných členov centra prišiel pozdraviť primátor mesta Martin Tomčányi, zástupca primátora Ľubomír Veselický aj vedúca organizačného oddelenia Silvia Adamčíková. V príhovore nielen všetkých prívítali ale poprali seniorom do ďalších rokov veľa zdravia, síl, elánu a optimizmu. Úvod podujatia patril krátkemu kultúrnemu programu a spoločné chvíle spríjemnila aj hudobná skupina Naši. Ako to už na týchto podujatiach býva zvykom, tanečný parket nezostal dlho prázdny. Hovorí sa, že vek je len číslo a u seredských seniorov to platí dvojnásobne. Celé popoludnie tu vládla skvelá zábava, ozýval sa spev a všetci sa cítili príjemne. Vedúci centra Jozef Valábek už v týchto chvíľach pripravuje ďalšie spoločné podujatie. O čo pôjde sa necháme prekvapiť.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img