ISSN 1337-8481

utorok, 23. apríla, 2024

Kampaň na bicykli do obchodu bola ukončená. Medzi výhercami bola aj Seredčanka

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

V termíne od 1.9. do 30.9. 2019 prebehla na území Slovenska súťažná kampaň Na bicykli do obchodu. Organizátorom bolo seredské OZ Mám rád cyklistiku. Základnou myšlienkou kampane je motivovať ľudí k využívaniu bicykla ako dopravného prostriedku so zameraním na využitie pri nakupovaní. Zaregistrovať sa mohol každý, kto uskutočnil bežný nákup v obchode, platbu v reštauráciách, u kaderníka, v servise až po platbu za ubytovacie služby využil dvojkolesový nemotorový dopravný prostriedok. Súťažilo sa o hodnotné ceny ako štýlový bicykel, športové hodinky a pod.

Samotná návšteva predajne na bicykli je veľmi jednoduchý, rýchly a lacný spôsob ako prispieť k zdravej mobilite vo vašom meste alebo obci a zároveň urobiť niečo pre svoje zdravie, prírodu a celkovú dopravnú situáciu.

Siedmy ročník kampane máme v týchto chvíľach už za sebou. Organizátori spočítali všetky nákupy, najazdené kilometre a ostatné dôležité údaje a vyhlásili víťazov tohto ročníka kampane Na bicykli do obchodu:

V kategórii zákazníci:

Ceny za najviac zaznamenaných nákupov:

1. Daniela Suchoňová, Trnava, 2. Ildikó Csiba, Komárno, 3. Jana Vašková, Sereď, 4. Veronika Chorvatovičová, Trnava, 5. Katarína Zelenayová, Bratislava

Cena za najviac zaznamenaných nákupov u registrovaných predajcov:

1. Buga Fridrich, Komárno

Cena pre zákazníka s najviac najazdenými kilometrami na bicykli do obchodu:

1. Farkasová Silvia, Komárno

Cena pre náhodného registrovaného zákazníka:

1. Monika Hudáková, Levice

V kategórii predajcovia:

Cena za najvyšší počet nákupov od zaregistrovaných zákazníkov:

1. PIKO-BIKE, Komárno, 2. Dm drogerie markt s. r. o., Sereď, 3. Mäsiarstvo Sedlak, Hybe

Cena pre náhodného registrovaného predajcu:

1. Špajza, Nitra

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img