ISSN 1337-8481

streda, 24. apríla, 2024

Do celoslovenskej potravinovej zbierky prispeli aj Seredčania

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Slovenský červený kríž v spolupráci s obchodným reťazcom Kaufland už šiesty rok organizujú po celom Slovensku potravinovú zbierku, ktorá nesie názov POMÁHAME POTRAVINAMI. Zbierka sa každý rok uskutočňuje pri príležitosti Svetového dňa výživy a potraviny, ktoré sa podarí vyzbierať, uľahčia život rodinám v núdzi po celom Slovensku.

Prispieť mohli ľudia, ktorí 17. októbra navštívili obchodný reťazec Kaufland a darovaním potravín prispeli na pomoc seniorom, mnohopočetným rodinám alebo sociálne slabším občanom.

Aj Seredčania mohli v tento deň počas otváracích hodín Kauflandu prispieť zakúpeným tovarom. Dobrovoľníci oslovovali návštevníkov a informovali ich s účelom zbierky a cieľovovu skupinou ľudí, komu je pomoc určená. Zbierali sa suché a trvanlivé potraviny ako múka, cukor, cestoviny, konzervy, soľ, ryža, olej a iné. Samotný obchodný reťazec navyše poskytne vybraným príjemcom balíčky.

„Naša spoločnosť sa každoročne aktívne zapája do zbierky a aj tento rok poskytneme takmer 12 ton potravín, z ktorých pripravíme 700 potravinových balíkov. Tieto balíky budú v spolupráci s dobrovoľníkmi Slovenského Červeného kríža rozdistribuované ľuďom v núdzi po celom Slovensku,“ povedala hovorkyňa spoločnosti Kaufland Lucia Langová.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img