ISSN 1337-8481

štvrtok, 25. apríla, 2024

Zbytočná prehra žien

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

HK Slávia Sereď |MM| V ďalšom zápase utrpeli domác e dievčatá po bojovnom výkone zbytočnú prehru. Do zápasu vstúpili nekoncentrované a v 10. min. prehrávali 0:5. V ďalších minútach zabojovali a otočili skóre vo svoj prospech 6:5.  Do šatne odchádzali domáce za stavu 15:14. V druhom polčase sa družstvá striedali vo vedení. V závere si domáce vypracovali sľubný náskok 27:25, o ktorý však zbytočnými chybami prišli. Prehra bola krutá a nezaslúžená.

 

HK Slávia Sereď – ŠKP Topoľčany 27:28 /15:14/

Zostava: J. Mozoľová, L. Trojáková, V. Lenčéšová – L. Lenčéšová 3, M. Trojáková 3, Lencsésová V. 3, Csádiová V. 7, Gregušková D. 4, Hercegová L. 3, Mészárosová V. , Pavlíková D. 2, Štrbová V. 2

Trénerka: K. Dubajová

Najbližší  zápas: nedeľa 27. 10. o 18.00 HK Slávia Sereď – MHK Šurany

 

Žiačky víťazne

HK Slávia Sereď – TJ Záhoran Senica 40: 8 /19: 5/

Očenášová E. – Mališová D. 2, Szilvasiová K. 2, Osazee J. 10, Malá J. 8, Žáková V. 2, Slobodová L.5, Malá K. 6, Mészárosová N. 5

Tréner: J. Vavrinec

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img