ISSN 1337-8481

utorok, 23. apríla, 2024

Aj tento rok pátrame!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img
   Žiaci 5. – 9. ročníka CZŠ v Seredi sa tento školský rok opäť vžijú do postavy detektíva. Ich úlohou bude na základe indícií, ktoré nájdu na nástenke Literárne okienko vypátrať konkrétnu postavu. Tento rok to však budú mať náročnejšie, ale  zaujímavejšie, pretože nebudú pátrať len po literárnych hrdinoch, ale načrú aj do iných súdkov.  Budú hľadať  niekoho, kto akýmkoľvek spôsobom súvisí s literatúrou. Každý  týždeň nájdu jednu indíciu
a na konci mesiaca vhodia lístok so svojou odpoveďou do boxu pri nástenke. Keďže je to zážitková aktivita, tak aj pre najúspešnejšieho detektíva je pripravená odmena formou zážitku.
   Takže, milí žiaci, hor sa do pátrania! Tešíme sa na najúspešnejšieho Sherlocka alebo Makepeacovú v školskej aktivite Pátraj, detektív!
Z. Javorová

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img