ISSN 1337-8481

streda, 24. apríla, 2024

Hádzaná – žiačky opäť víťazne

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img
  1. žiačky Sokol Cífer – HK Slávia Sereď 7:16 /3:8/

Polášová S., Gálová M.– Hubináková P., Fogelová  L.,Sojková E., Ončová L. 3, Fogelová E. 10, Sojková Z. 1, Sokolová B. 2, Mališová S.

Tréner: Mgr. M. Novák

St.  žiačky Sokol Cífer – HK Slávia Sereď 10:23 /6:11/

Očenášová E., Žáková V. –  Malá J. 2, Slobodová L. 2, Malá K. 6, Mészárosová N. 3, Mališová D., Nagyová L. 3, Spáčilová S. , Osazee J. 7

  1. liga žien

HK Slávia Sereď – HK Zlatná na Ostrove 23:29 /5:14/

Po katastrofálnom prvom polčase dosiahli  slávistky prijateľný výsledok a v druhom polčase presvedčili svojich fanúšikov, že vedia bojovať a hrať.

 

Mozoľová I., Lenčéšová V., Trojáková L. – Lenčéšová L. 1, Lencsesová V. 5, Csádiová V. 3, Gregušková D. 2, Hercegová L. 3, Mészárosová V., Trojáková M. 1, Štrbová V. 3, Pavlíková D. 5

Trénerka: K. Dubajová

Program:

12.10. od 9.00 – 15.00 Turnaj prípraviek

12.10. st. žiačky 16.00 HK Slávia Sereď – HK Senica

  1. liga žien

13.10.2019 nedeľa o 17.00 hod.

HK Slávia Sereď – ŠKP Topoľčany

 

Miesto: ŠH OA Sereď – Kukučínova ul.

              

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img