ISSN 1337-8481

štvrtok, 13. júna, 2024

Eros Ramazzotti v Bratislave

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

V rámci koncertného turné navštívil našu metropolu taliansky spevák Eros Ramazzoti. Od februára tohto roku promuje svoj nový album Vita ce n’è (There Is Life), ktorý vydal v novembri 2018. Koncertné turné bude trvať do 13. marca 2020 (Los Angeles).

Vo viac ako  120-minútovej šou odzneli skladby nielen z nového albumu ale aj staršie hity. (napr. Vita ce n’é,Stella gemella, Favola, Terra promessa, medley – Dove c’é musica, L’ombra del

gigante, Un attimo di pace, Un’emozione per sempre a Quanto amore sei…) V priebehu koncertu premietli klipy o tom, ako plasty v moriach a oceánoch, zamorené ovzdušie ničia našu planétu a ich morálny apel na ľudstvo. S Erosom vystupovalo osem inštrumentalistov a dve vokalistky. Hrali v zložení Luca Scarpa (klavír), Giovanni Boscariol (klávesy), Giorgio Secco a Christian Lavoro (gitary), Paolo Costa (basa), Corey Sánchez (gitara), Eric Moore (bicie), Scott Paddock (saxofón) a dve vokalistky Monica Hill a Giorgia Galassi.

Svoju šiestu návštevu Slovenska (štyri krát v Bratislave a dva krát v Košiciach) skončil Eros pridanými skladbami Siamo, Per me per sempre a superhitom Piú bella cosa.

Musím skonštatovať, že koncert bol vynikajúci a uznalo to aj viac ako 8tisíc divákov.

    

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img