ISSN 1337-8481

štvrtok, 25. apríla, 2024

PRÁVE TERAZ: Na Bratislavskej ulici vozidlo skončilo mimo vozovku – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

V tejto chvíli zasahuje jednotka HaZZ, štátna polícia a mestská polícia pri dopravnej nehode na Bratislavskej ulici v Seredi, v smere zo Serede na Sládkovičovo. Osobné vozidlo tu skončilo mimo vozovku.

Bližšie informácie prinesieme po ich zistení od KRHaZZ a KRPZ Trnava.

– – –

AKTUALIZOVANÉ – 02.10.2019 – tlačová správa KR HaZZ Trnava

Včera (01. októbra 2019) krátko po 15.00 hod. bola ohlásená dopravná nehoda dvoch osobných motorových vozidiel na Bratislavskej ulici v Seredi. Po príjazde hasičov na miesto udalosti bolo prieskumom zistené, že sa jedná o dopravnú nehodu jedného osobného motorového vozidla, ktoré narazilo do oplotenia a bolo celé zachvátené požiarom. Vodič sa nachádzal mimo vozidla bez zranenia. Na lokalizáciu a likvidáciu bol nasadený jeden útočný prúd. Príčina vzniku požiaru bola dopravná nehoda. Následkom požiaru vznikla majiteľovi priama materiálna škoda vo výške 1 000,- Eur. Na mieste udalosti zasahovali hasiči zo Serede.

– – –

AKTUALIZOVANÉ – 02.10.2019 – tlačová správa KR PZ Trnava

Polícia bola privolaná k dopravnej nehode. Na mieste policajti zistili, že v tomto prípade išlo o haváriu vozidla, ktoré si vodič spôsobil sám. K požiaru auta došlo z dôvodu samovznietenia po náraze. V tomto prípade nebol dôvod, aby polícia vo veci  ďalej konala.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Nooo v seredi je takych…a nie raz….pred kfl uz hadam pol roka dalsie take nejake zabudnute zavadzia,nie prvy krat…pri progrese byvaju take…..atd.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img