ISSN 1337-8481

pondelok, 15. apríla, 2024

Michalská zábava spojená so súťažou o najchutnejší zákusok

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Posledný septembrový víkend sa v Dennom centre pre seniorov konala Michalská zábava. Toto podujatie sa už stalo tradíciou a je obľúbenou veselicou medzi seniormi. Do priestorov centra v tento deň zavítalo až 73 členov, aby sa zabavili i zamaškrtili. Veselica bola totiž aj tento rok spojená so súťažou o najchutnejší koláč resp. zákusok. Do súťaže sa zapojilo 24 súťažiacich s 27 vzorkami maffiniek a zákuskov či koláčov. Porotcovskej úlohy sa ujali Eva Čapkovičová, Jozefína Čurniková a Jana Hlavatá. Po ochutnaní všetkých vzoriek porota rozhodla, že na 1.mieste sa umiestnila Mária Blahová 2.miesto získala Etela Lašáková a 3.miesto patrilo Marte Holičkovej.

Keďže podujatie nesie názov Michalovská zábava oslávencom všetci spoločne zaspievali „živió“. Tí na revanš vyzvŕtali ženské osadenstvo centra. Zábava trvala do večerných hodín a ako inak, všetci odchádzali domov spokojní.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img