ISSN 1337-8481

štvrtok, 25. apríla, 2024

Bezplatné hodiny angličtiny pre predškolákov na CZŠ pokračujú

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Milí rodičia predškolákov,

sme radi, že bezplatné hodiny anglického jazyka ponúkané u nás na CZŠ sv. Cyrila a Metoda v Seredi sa každoročne tešia Vášmu veľkému záujmu. Preto Vám i v tomto školskom roku 2019/2020 ponúkame už 7. ročník  bezplatného vzdelávania v anglickom jazyku. Hodiny budú prebiehať v priateľskej atmosfére v príjemnom prostredí CZŠ sv. Cyrila a Metoda v Seredi  vždy v stredu od 16,00 do 17,00 hod. Deti prostredníctvom týchto hodín rozvinú svoje logické myslenie, budú trénovať pamäť, rozvíjať kreativitu, inteligenciu. Súčasťou angličtiny budú hry, riekanky, piesne, práca s interaktívnou tabuľou a veľa podnetných situácií na úrovni prispôsobenej schopnostiam skupiny detí, v ktorých napreduje celá osobnosť dieťaťa.

Prvú hodinu štartujeme v stredu 2.10. 2019.

Na akékoľvek otázky týkajúce sa bezplatného vzdelávania v anglickom jazyku Vám radi odpovieme na tel. čísle: 0918 510 922 alebo na e-maili.: riaditel@czssered.edu.sk

Ing. Monika Kroláková, riaditeľka školy.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img