ISSN 1337-8481

pondelok, 15. apríla, 2024

Galantskí kriminalisti objasnili lúpež

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KRPZ Trnava |MM|  Galantskí kriminalisti objasnili lúpež. 61 ročný muž si bol v pondelok (16.9.) o 14.00 h na pošte v Galante vyzdvihnúť peniaze, pričom si ho vytypoval neznámy páchateľ.

Najprv chcel od muža peniaze vylákať, to sa mu však nepodarilo, tak si ho počkal obďaleč, na menej frekventovanom mieste medzi činžiakmi. Tam k nemu pristúpil zozadu, jednou rukou ho chytil za hrudník, aby sa nemohol brániť a druhou mu z vrecka nohavíc vybral 390 Eur. S ulúpenými peniazmi nasadol do auta a odišiel. Poškodený si, našťastie, všimol evidenčné číslo auta. Na základe tejto informácie polícia muža identifikovala a už na druhý deň predviedla pred vyšetrovateľa. Ten následne obvinil 34 ročného muža zo Šale zo zločinu lúpeže a umiestnil ho do cely policajného zaistenia. Vzhľadom na jeho trestnú minulosť, zároveň spracoval podnet pre prokurátora na väzbu.

Vo štvrtok (19.9.) obvineného eskortovali galantskí kriminalisti do výkonu väzby. Za zločin lúpeže mu môže byť uložený trest odňatia slobody na 3 až 8 rokov.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img