ISSN 1337-8481

pondelok, 15. apríla, 2024

Kúpele Nimnica hostili Seredčanov

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Klub telesne postihnutých v Seredi zorganizoval pre svojich členov aj nečlenov v mesiaci september zdravotnú rekreáciu do kúpeľného mestečka Nimnica. Tieto kúpele sú nazývané aj minerálnou perlou Slovenska a pobyt v nich prináša blahodarné účinky pre telo aj dušu.

Organizačne mala celú rekreáciu pod palcom Elena Bučková, ktorá sa postarala o ubytovanie aj voľný čas. Takmer 60 rekreantov si užilo najmä masáže, plávanie v bazéne, elektroliečbu, zábaly ale aj napríklad pobyt v soľnej jaskyni.

Každý večer bola pre Seredčanov pripravená zábava. O tú sa postaral Libor Meško a Laco Kočiš zo Strečna, manželia Antaloví z Hlohovca a samozrejme seredskí ZETTEPÁCI.

Súčasťou kultúrnych večerov bola aj beseda so spisovateľkou Ruženou Scherhauferovou, ktorá bola tiež účastníčkou zájazdu. Prítomným porozprávala, koľko kníh a s akým obsahom už napísala, ako vôbec kniha vzniká a odkiaľ čerpá námety na svoje romány.

Týždeň utiekol ako voda a Seredčania sa domov vrátili oddýchnutí, zrelaxovaní ale hlavne spokojní s celým zájazdom.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img