ISSN 1337-8481

utorok, 23. apríla, 2024

Sereď bola aj tento rok v pohybe

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Dňa 14. septembra sa naše mesto zmenilo na jedno veľké športovisko. Konalo sa už tradičné podujatie Sereď v pohybe.

Akcia každoročne priláka na športoviská obyvateľov, vďaka ktorým počas dňa ožijú telocvične, workautové ihrisko, skateboardová dráha, tenisové kurty, bicrosová dráha ale aj Námestie slobody. Akcii tento rok prialo aj počasie, ktoré bolo na šport doslova ideálne.

Hneď ráno sa zaplnili tenisové kurty, kde si obľúbený šport prišli zahrať jednotlivci ale aj skupinky, či celé rodiny. Rušno bolo aj v športovej hale Sokolovňa, kde sa odohrali zápasy v basketbale. V telocvični na Obchodnej akadémii si zmerali sily jednotlivé družstvá v hádzanej.

V poobedňajších hodinách sa zaplnil aj mestský futbalový štadión, kde zápasy odohrali malí aj veľkí nadšenci futbalu. Ani milovníci cyklistiky v tento deň nenechali svoje dvojkolesové tátoše doma. V doobedňajších hodinách usporiadal Cyklistický klub AB Sereď rodinnú cajglovačku so štartom v campingu. Poobede zase OZ Mám rád cyklistiku zorganizovalo mestskú cyklojazdu ulicami Serede. Štart aj cieľ sa konal na Námestí slobody.

Na tomto mieste zároveň prebiehalo cvičenie s Luckou, ktorá všetkých prítomných navnadila na zumbu a jumping. Pre deti tu boli pripravené zábavné hry so speedmintonom a ogo sportom.

Počas dňa ožili aj okolité športoviská ako workoutové ihrisko, skateboardová dráha ale aj ihrisko na ZŠ J.Fándlyho. Podujatie sa konalo za finančnej podpory Trnavského samosprávneho kraja. Poďakovanie patrí všetkým, ktorí prispeli k príjemne strávenému športovému dňu.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img