ISSN 1337-8481

nedeľa, 21. júla, 2024

Stratený psík zrejme čaká na svojho majiteľa

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img
Dnes sme dostali e-mail od našej čitateľky Lucie, spolu s fotografiami tohto psíka.
Psík, zrejme stratený, sa od začiatku týždňa zdržuje a ani sa nepohne spred činžiaka na Čepenskej ulici č. 3046 v Seredi. Pravdepodobne tu čaká na svojho majiteľa. Nie je útočný.
Ak ste si svojho psíka na fotografii spoznali, nemusíte ho hľadať, nájdete ho na uvedenej adrese.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Skor vyhodeny pes caka na svojho majitela. A kde su pani policajti ktori by mali kontrolovat ci su psi riadne zacipovani? Jaaj oni radsej budu zastavovat kamiony pod mostom.

  2. Akože ho nechcú prísť zobrať, OZ Tulák dostáva pravidelne 2% z daní na chod útulku nielen odo mna, ale i známych, ktorých som oslovila. Načo sú potom tieto organizácie, ktoré majú pomáhať zvieratám, pravidelne prispievam na Slobodu zvierat, kedy už konečne ľudia pochopia, že to zviera sa na svet nepýtalo ?
    Ak toto niekto spravil úmyselne, že nechal psa na ulici, iba mu zaželám, aby skončil tak isto!

  3. Súhlas, ale žiaľ, tak to funguje… Tiež prispievam, ale niektoré organizácie prehodnotím. Dnes tam ale už nie je, tak neviem, či si ho niekto zobral alebo kde je…

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img