ISSN 1337-8481

utorok, 16. júla, 2024

Sereďský desaťboj opäť úspešný

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Dňa 12.septembra sa v DD a DSS pre dospelých v Seredi uskutočnil 13.ročník Sereďského desaťboja.

Športové podujatie začalo slávnostným nástupom súťažných družstiev. Úvodného slova sa ujala Jarmila Brokešová – poverená riadením DD a DSS, ktorá popriala šťastie súťažiacim klientom. Športového zápolenia sa zúčastnili družstvá z DSS Dolné Saliby, Šintava, Zavar, Sereď a Šoporňa –Štrkovec.

Pozvanie na podujatie prijali: primátor mesta Sereď Martin Tomčányi, pracovníčky z TTSK z odboru sociálnej pomoci Anna Biliková, Anna Piknová, riaditeľka DD Dolné Saliby Zuzana Bittová a Hana Lenčéšová.

Prijímatelia sociálnych služieb so zanietením absolvovali desať rôznych súťažných disciplín, v ktorých si precvičili motoriku, koordináciu pohybu, um a presnú mušku. Program spestrilo spevácke vystúpenie spevokolu Pohoda z Denného centra pre seniorov v Seredi. Ani tento rok nechýbali na návšteve deti z MŠ na Murgašovej ulici, s ktorými dôchodcovia udržiavajú pravidelnú spoluprácu. Žiaci si vyskúšali jednotlivé športové úlohy a využili možnosť prehliadky pávov a zaujímavých druhov vtákov nachádzajúcich sa v zariadení.

Jednotlivé zariadenia podali obdivuhodný výkon. Trinásty ročník a víťazný putovný pohár vyhralo zariadenie DSS Zavar. Poďakovanie patrí všetkým zainteresovaným, ktorí sa podieľali na príjemnom a priateľskom strávení tohto výnimočného dňa.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img