ISSN 1337-8481

pondelok, 15. apríla, 2024

IX. župná olympiáda seniorov

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Jednota dôchodcov Slovenska, Krajská organizácia Trnava, usporiadala v dňoch 27. a 28. augusta 2019 IX. ŽUPNÚ OLYMPIÁDU SENIOROV TRNAVSKÉHO KRAJA. Miestom konania podujatia bolo SOŠ rozvoja vidieka v Dunajskej Strede.

Toto podujatie Trnavská župa organizuje s radosťou už niekoľko rokov. Cieľom je poskytnúť mobilným seniorom hravou formou príležitosť na športovanie, pohyb a tiež zábavu. Tento rok sa olympiády zúčastnili seniori zo Skalice, Senice, Galanty, Dunajskej Stredy, Piešťan, Trnavy, Hlohovca, Paty a zastúpenie malo aj Maďarsko – mesto Győr.

Medzi súťažiacimi družstvami nechýbali seniori zo Serede. Pavlína Kostková a Helena Živojinová si účasť na športových hrách pochvaľovali. Ako obe svorne tvrdia: „Tohtoročná olympiáda opäť dokázala, že aj vo vyššom veku sa dá udržiavať dobrá kondícia a vďaka takýmto stretnutiam nielen utužujeme staré priateľstvá ale nadväzujeme aj nové.“

Po športovom zápolení boli výsledky nasledovné: na 1. mieste za zúčastnili seniori z KO Skalica, 2.miesto obsadili seniori z Dunajskej Stredy a tretie mieste získali seniori zo ZO Galanta.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img