ISSN 1337-8481

štvrtok, 25. apríla, 2024

Cimbal show s Ľubom Virágom a jeho hosťami

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Televízia SENZI pripravila pre svojich divákov novú televíznu reláciu pod názvom CIMBAL SHOW. Prvé verejné nakrúcanie tejto relácie sa uskutočnilo v Dome kultúry v Seredi. Zábavným programom sprevádzal Ľubo Virág a Noro Mészároš. Hosťami večera boli Daniela Baňasová, Dušan Grúň, Vlasta Mudríková, Marcela Molnárová a ďalší. Medzi divákov zavítali ďalšie známe tváre slovenského showbiznisu ako Marcela Lauferová, Jozef Oklamčák, Cigánski diabli, Jozef Golonka či kardiológ Viliam Fisher.

Charizmatický Ľubo Virág je označovaný za kráľa ľudovky, talianskej kantilény a šlágru. Je autorom azda najznámejšej piesne na Slovensku: Načo pôjdem domov. Svoj hlas i hovorené slovo predviedol aj seredskému publiku. Spolu s hosťami pripravil pre divákov nezabudnuteľný večer, kedy známe melódie spolu s umelcami spievalo aj obecenstvo.

Skvelá atmosféra vládla nielen na pódiu, ale aj v zákulisí nakrúcania, čo sa odzrkadlilo na usmiatych tvárach účinkujúcich aj divákov. Fanúšikovia televízie SENZI si reláciu CIMBAL SHOW budú môcť pozrieť už v jesennej štruktúre vysielania.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img